Revalidatie en complicaties
Na de operatie wordt u begeleid door de fysiotherapeut. Deze geeft nog tijdens het verblijf in de kliniek tips en aanwijzingen om de rug weer belastbaar te maken en u zo snel mogelijk weer op de been te krijgen. Hoe snel u na een wervelkanaalvernauwing operatie weer op de been bent, is per persoon verschillend.
Als u de operatie achter de rug heeft, kunt u meestal na een dag weer naar huis, afhankelijk van het herstel van uw conditie. Poliklinische controle vindt twee weken na de operatie plaats middels een telefonisch gesprek. Afhankelijk van de situatie wordt u wel of nog niet uitgenodigd om langs te komen in de kliniek in Naarden. Indien u na de operatie thuis behoefte heeft om langs te komen dan bent u uiteraard altijd welkom.
Meer weten over een wervelkanaalvernauwing en de behandelmogelijkheden? Klik hier en ga naar de uitgebreide website van dokter schröder: rugcentrum.info
Heeft u nog vragen over de behandeling van wervelkanaalvernauwing? Dan kunt u ons gerust even bellen via tel.nr. 088 9000 500.