drs. Max Asjes

Oogarts
BIG-nummer: 29019725001
Zorgkaart Nederland Klantwaardering Max Asjes
9.8
drs. Max Asjes

Dokter Asjes heeft Geneeskunde gestudeerd in Leiden aan het LUMC en zich tot Oogarts voltooid aan het VUMC. Vanaf 1991 heeft hij gewerkt in Middelburg/Vlissingen, van 1997 tot en met eind 2019 in Meppel. Sinds 2020 is hij werkzaam als Oogarts bij Bergman Clinics in Hoogeveen.

Lees meer

Opleidingen

  • Geneeskunde opleiding in Leiden (AZL/LUMC)
  • Oogheelkunde opleiding VUMC

Werkervaring

  • Oogarts vanaf juli 1991 in Middelburg/Vlissingen
  • Vanaf 1997 tot en met eind 2019 in Meppel
  • Vanaf 2020 bij Bergman Clinics in Hoogeveen

Publicaties

  • 2005 mede auteur van artikel over oogheelkundige afwijkingen bij veneuze- en arteriële vaatocclusies
Zorgkaart Nederland Klantwaardering Max Asjes
9.8
Vestigingen
 
Alle behandelingen
 
Bergman Clinics

Beste cliënten, i.v.m. de aangescherpte Corona-maatregelen worden van maandag 20 december t/m vrijdag 14 januari geen nieuwe afspraken voor injectable-behandelingen & huidtherapie ingepland.
Wanneer u al een afspraak hiervoor heeft in deze periode wordt u gebeld om deze in overleg te verplaatsen. De afspraken voor alle andere behandelingen gaan door. 

 

Bergman Clinics

Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!