Revalidatie: De patient staat centraal!

9 apr. 2011

Bij Bergman Clinics werken orthopeden en fysiotherapeuten nauw met elkaar samen. Bij alle orthopedische spreekuren is naast de orthopedisch chirurg ook een fysiotherapeut aanwezig.

Bij Bergman Clinics werken orthopeden en fysiotherapeuten nauw met elkaar samen. Bij alle orthopedische spreekuren is naast de orthopedisch chirurg ook een fysiotherapeut aanwezig. Dit geldt voor het eerste consult en voor vervolgconsulten. Samen stellen zij voor u een optimale behandeling, de meest geschikte operatietechniek en het best passende nazorg- en revalidatietraject voor u vast. Het gehele zorgtraject wordt zo aangepast aan uw persoonlijke situatie.

Indien u na uw operatie de voorkeur geeft aan revalidatie bij uw eigen fysiotherapeut dan is dit ook mogelijk. In dit geval komt u alleen terug voor test- en/of operatiemomenten en krijgt u instructies mee naar huis voor uw behandelend fysiotherapeut.

Vestigingen
 
Alle behandelingen
 
Bergman Clinics

Beste cliënten, i.v.m. de aangescherpte Corona-maatregelen worden van maandag 20 december t/m vrijdag 14 januari geen nieuwe afspraken voor injectable-behandelingen & huidtherapie ingepland.
Wanneer u al een afspraak hiervoor heeft in deze periode wordt u gebeld om deze in overleg te verplaatsen. De afspraken voor alle andere behandelingen gaan door. 

 

Bergman Clinics

Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!