Sportarts dr. Moen begeleidt Nederlands team tijdens European Youth Olympic Festival (EYOF) in Utrecht

11 jul. 2013

Van 14 t/m 19 juli is Utrecht het toneel van het EYOF: een tweejaarlijks sportevenement voor 2300 jonge sporters uit heel Europa. In negen verschillende Olympische disciplines, waaronder zwemmen en atletiek, gaan jonge sporters voor het goud. Dr. Moen, sportarts bij Bergman Clinics en werkzaam bij het NOC*NSF, begeleidt het Nederlandse team.

Nederland is in Utrecht vertegenwoordigd met 139 talentvolle sporters in de leeftijd van 13 t/m 18 jaar. Dr. Moen vertelt:  ‘Ik ben er trots op dat ik deze jonge sporters mag begeleiden. Het is belangrijk om hen goed advies te geven over een verantwoorde lichamelijke inzet. Daarnaast is het is heel waardevol dat deelnemers internationale wedstrijdervaring opdoen en kennismaken met leeftijdsgenoten uit andere takken van sport en uit alle mogelijke landen’.

Het EYOF is een voorproefje voor de ‘echte’ Olympische Spelen. Zo worden de sporters net als op de Spelen gehuisvest in een Olympisch dorp, is er een openings- en sluitingsceremonie en natuurlijk een Olympische Vlam en een officiële vlag.

Meer informatie over dit evenement vindt u via deze link.

Vestigingen
 
Alle behandelingen
 
Bergman Clinics

Beste cliënten, i.v.m. de aangescherpte Corona-maatregelen worden van maandag 20 december t/m vrijdag 14 januari geen nieuwe afspraken voor injectable-behandelingen & huidtherapie ingepland.
Wanneer u al een afspraak hiervoor heeft in deze periode wordt u gebeld om deze in overleg te verplaatsen. De afspraken voor alle andere behandelingen gaan door. 

 

Bergman Clinics

Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!