500ste ingreep nieuwe heup via de ‘voorste benadering’

20 jun. 2016

Maandag 13 juni is in Naarden de 500ste heupprothese via de voorste benadering geplaatst. De client, Mw. Hulst, ontving voor dit heuglijke feit een bos bloemen en een Bergman Beauty Care pakket. 

Bergman Clinics is vooruitstrevend in de zorg en biedt voor het plaatsen van een heupprothese daarom zowel de traditionele, 'laterale benadering' (zijkant) als de niewe 'voorste benadering' aan.

Dokter Bouma en zijn team hebben met succes in augustus 2014 deze spier-sparende manier van opereren geïntroduceerd in Naarden.  

Voordelen voorste benadering bij heupprothese

De voorste benadering geeft in de eerste periode na de operatie een aantal voordelen

  • sneller herstel
  • minder pijn
  • sneller zonder krukken kunnen lopen 

Deze relatief nieuwe manier van opereren is nog weinig bekend, al wordt het al 10 jaar op enkele plekken in Nederland uitgevoerd. In de Bergman Clinics is de ervaring met de voorste benadering inmiddels ruimschoots aanwezig.

Maandag 13 juni is in Naarden dan ook de 500ste heupprothese via de voorste benadering geplaatst. Mw. Hulst ontving wegens dit heugelijke feit een bos bloemen en een Bergman Beauty Care pakket. Mw. Hulst kampte al jaren met een pijnlijke heup en was dan ook erg blij toen bleek dat na de operatie de oude pijn verdwenen was!

Meer weten over de mogelijkheden? Klik hier

Vestigingen
 
Alle behandelingen
 
Bergman Clinics

Beste cliënten, i.v.m. de aangescherpte Corona-maatregelen worden van maandag 20 december t/m vrijdag 14 januari geen nieuwe afspraken voor injectable-behandelingen & huidtherapie ingepland.
Wanneer u al een afspraak hiervoor heeft in deze periode wordt u gebeld om deze in overleg te verplaatsen. De afspraken voor alle andere behandelingen gaan door. 

 

Bergman Clinics

Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!