nieuws

Uitbreiding van ons zorgaanbod: corneatransplantaties

18 mei 2022
Voorlezen

Sinds vandaag heeft Bergman Clinics | Ogen het zorgaanbod uitgebreid met corneatransplantaties: het (gedeeltelijk) verwijderen en vervangen van troebel hoornvlies door een donor transplantaat.

Deze specialistische zorg vindt plaats op onze locatie Ogen | Amsterdam en doen we in samenwerking met het Amsterdam UMC.⁠

Onze artsen Ebba Ghyczy en Ivanka van der Meulen zijn beiden sinds jaren werkzaam op onze locaties in Amsterdam en het Amsterdam UMC. Op deze laatste locatie maken ze deel uit van het team van hoornvliesspecialisten, dat nauw samenwerkt. Ze hebben ruime ervaring met het behandelen van patiënten met diverse medische en chirurgische hoornvliesproblemen. ⁠

Vestigingen
Alle behandelingen
Bergman Clinics

Door het slechte weer is het extra druk aan de telefoon. Heeft u een afspraak over meer dan 48 uur? Wijzig deze dan via onze website. Dit helpt ons om cliënten met spoedvragen sneller te helpen.

Heeft u vandaag of binnen 48 uur een afspraak en vragen? Bel ons gerust.
Dank voor uw begrip.