Mededeling over de beschikbaarheid van onze website Sluiten
nieuws

Feiten en fabels over de anticonceptiepil

16 jan 2019

Interview met onze specialist Anne Timmermans  over de verhalen die de ronde doen over anticonceptie te beluisteren via de podcast op Nieuwscheckers

 

-Interview met onze specialist Anne Timmermans op Nieuwscheckers-

Gynaecoloog Anne Timmermans over verhalen die de ronde doen over bijwerkingen van de anticonceptiepil

Al meer dan vijftig jaar is de anticonceptiepil voor veel vrouwen een uitkomst. Door de pil kunnen ze zelf hun menstruatiecyclus reguleren, zwangerschappen voorkomen en acne aanpakken. Maar over de bijwerkingen en gevolgen van het piepkleine pilletje raken media – met name vrouwensites – niet uitgepraat. Nieuwscheckers verzamelde claims over de anticonceptiepil en besprak die met Anne Timmermans, gynaecoloog in het Amsterdam UMC (locatie AMC) en Bergman Clinics Vrouwenzorg Amsterdam.

Uit het artikel van Nieuwscheckers, januari 2019 door Fiorella Opromella.

Klik hier voor het interview met Anne Timmermans op de website van Nieuwscheckers. Hier kunt u de podcast beluisteren, maar ook het artikel lezen.

Bergman Clinics

Mededeling over de beschikbaarheid van onze website
Zoals u wellicht gemerkt heeft, hebben wij onze website gisteren tijdelijk offline gehaald na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP. De benodigde beveiligingsupdates zijn inmiddels succesvol doorgevoerd.

Uit ons onderzoek zijn geen aanwijzingen naar voren gekomen dat onze systemen gecompromitteerd zijn of dat gegevens onbevoegd zijn ingezien. De veiligheid van onze systemen en de bescherming van uw persoonsgegevens hebben voor ons de hoogste prioriteit.

Onze excuses voor het ongemak dat u hiervan mogelijk heeft ervaren. Wij danken u voor uw begrip.