nieuws

Bergman Clinics stopt niet-urgente behandelingen voor de periode van 18 maart tot en met 6 april

17 mrt. 2020
Voorlezen

Naarden, 17 maart 2020 – Bergman Clinics (Bergman Clinics, Bey by Bergman Clinics en Memira by Bergman Clinics) stopt de niet-urgente behandelingen voor de periode van 18 maart tot en met 6 april.

Naarden, 17 maart 2020 – Bergman Clinics (Bergman Clinics, Bey by Bergman Clinics en Memira by Bergman Clinics) stopt de niet-urgente behandelingen voor de periode van 18 maart tot en met 6 april.

Bergman Clinics blijft beschikbaar voor verwijzingen door huisartsen. Poli-afspraken zullen telefonisch worden uitgevoerd. Onze artsen en klinieken blijven bereikbaar en toegankelijk voor acute/urgente medische zorg.

Het besluit te stoppen met niet-urgente behandelingen is genomen in lijn met de landelijke maatregelen om de impact van het corona-virus te beperken. Hierover staan we in nauw contact met de zorgautoriteiten en ZKN. De gezondheid van onze cliënten en medewerkers staat daar bij voorop.

Daarnaast biedt deze maatregel mogelijk ruimte voor het bijdragen aan capaciteits- of materiaalverzoeken in verband met de zorg voor corona-patiënten.

Vestigingen
Alle behandelingen
Bergman Clinics

Mijn Bergman Clinics app tijdelijk niet beschikbaar

Door technisch onderhoud is de Mijn Bergman Clinics app tijdelijk niet beschikbaar op 28 en 29 mei. Hierdoor kunt u op deze dagen niet inloggen of uw gegevens bekijken in de app. Heeft u een vraag over uw afspraak of behandeling? Neem dan contact op via 088 - 9000 500.

Onze excuses voor het ongemak.