podcast

Dokters in Dialoog | Refractiechirurgie

27 sep. 2022
Voorlezen

Refractiechirurg Jolien de Jager vertelt in deze podcast over refractiechirurgie, onverzekerde oogheelkunde.


In deze aflevering gaat refractiechirurg Jolien de Jager in gesprek met huisarts Femke van Gennip over refractiechirurgie. Jolien was eerst ook werkzaam in de reguliere oogzorg maar is nu volledig gespecialiseerd in refractiechirurgie. Er wordt gesproken over wanneer cliënten in aanmerking kunnen komen voor lensvervanging of laserbehandeling, de samenwerking en het verschil met de reguliere oogheelkunde, complicaties bij intra oculaire chirurgie, de type lenzen die gebruikt worden, de geboden nazorg, de extralens procedure en het contact met huisartsen.

Na het luisteren van de podcast nog meer willen weten over lensvervanging, ooglaseren en wat Bergman Clinics kan betekenen? Lees hier meer.

Femke van Gennip is huisarts en ook afgestudeerd in de biomedische wetenschappen. Sinds 2021 is ze mede-praktijkhouder in een in 2022 geheel vernieuwde huisartspraktijk in Doorn. Femke van Gennip vindt het belangrijk dat haar patiënten zich gehoord voelen en om laagdrempelig te zijn. Ze zet zich met hart en ziel voor hen in.

Jolien de Jager is refractiechirurg bij Memira, onderdeel van Bergman Clinics. Ze is gespecialiseerd in ooglaseren, lensvervanging en de extralens procedure. Ze is werkzaam in de locaties Hilversum, Amsterdam en af en toe in Zwolle. Meer informatie over Jolien de Jager leest u hier.

Vestigingen
Alle behandelingen
Bergman Clinics

Door het slechte weer is het extra druk aan de telefoon. Heeft u een afspraak over meer dan 48 uur? Wijzig deze dan via onze website. Dit helpt ons om cliënten met spoedvragen sneller te helpen.

Heeft u vandaag of binnen 48 uur een afspraak en vragen? Bel ons gerust.
Dank voor uw begrip.