Hoe gaat een Artisan/Artiflex implantatie precies?
Bij Artisan/Artiflex implantaties wordt meestal een prikje bij het oog gegeven en wordt een oog per keer behandeld.
U ligt op een behandeltafel. De arts maakt een sneetje in uw hoornvlies. De grootte varieert van 5 à 6 mm tot maar 3,2 mm.
Door dat sneetje schuift de arts de kunstmatige lens op zijn plek.
De oogarts maakt de lens vast aan uw iris of het regenboogvlies.
Krijgt u een Artisan-lens, dan wordt het sneetje in uw hoornvlies gehecht. Bij Artiflex lenzen is het sneetje zo klein dat hechten niet hoeft.
Na een laatste controle krijgt u een beschermkapje over het behandelde oog.
Uw pupil blijft enkele dagen verwijd
Bij een Artisan / Artiflex behandelen we altijd één oog per keer. Zodra dat hersteld is, kunt u terugkomen voor het andere oog. Dat kan al na een week.
Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. Per mail en chat zijn we wel bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!
Hulp nodig? Wij helpen u graag verder. Kies een onderwerp: