Veelgestelde vragen

Kan ik de resultaten van de PROMs vragenlijsten zelf inzien?

Tijdens het consult zullen de resultaten van de PROMs vragenlijsten besproken worden. Het is helaas nog niet mogelijk om de resultaten van de PROMs vragenlijsten zelf te ontvangen. Hier wordt momenteel aan gewerkt.

Contact   opnemen
 
Bergman Clinics

Beste cliënten, i.v.m. de aangescherpte Corona-maatregelen worden van maandag 20 december t/m vrijdag 14 januari geen nieuwe afspraken voor injectable-behandelingen & huidtherapie ingepland.
Wanneer u al een afspraak hiervoor heeft in deze periode wordt u gebeld om deze in overleg te verplaatsen. De afspraken voor alle andere behandelingen gaan door. 

 

Bergman Clinics

Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!