Specialist

drs. Ties van Andringa de Kempenaer

(Vaat)chirurg
BIG-nummer: 89043282201 | Vrijgevestigd
Voorlezen

Dokter van Andringa de Kempenaer heeft na het cum laude afronden van zijn studie Geneeskunde aan de Rijksuniversiteit Groningen de opleiding Heelkunde en Vaatchirurgie gevolgd. Deels in het medische Spectrum Twente in Enschede en deels in het UMC Groningen.

drs. Ties van Andringa de Kempenaer

Gespecialiseerd in

Lees meer

Dokter van Andringa de Kempenaer heeft gewerkt in het Wilhelmina Ziekenhuis en Assen en in het Medisch Centrum Leeuwarden als vaatchirurg met speciale aandacht voor complexe wonden en de daarbij behorende arteriële en veneuze vaatpathologie.

Sinds 2010 werkzaam in het Medisch Centrum Leeuwarden waar samen met de wondconsulenten en het management een Wond expertise Centrum is ontstaan dat zich niet alleen richt op de zorg in het ziekenhuis maar met name ook op de gehele keten van wondzorg zowel voor als na de diagnostiek en behandeling in het centrum. Dokter van Andringa de Kempenaer is sinds december 2020 werkzaam voor Bergman Clinics | Huid & Vaten.

Lidmaatschappen

Naast zijn werkzaamheden als vaatchirurg is dokter van Andringa de Kempenaer lid van diverse beroepsverenigingen, zoals de Nederlandse Vereniging voor Heelkunde (NVvH), de Nederlandse Vereniging voor Vaatchirurgie (NVvV) en De Dutch College of Phlebology (DCoP)

Gespecialiseerd in laserbehandelingen hoofdstam- en perforerende aderen, Mueller behandelingen en (foam) sclerotherapie.

Vestigingen
Alle behandelingen
Bergman Clinics

Door het slechte weer is het extra druk aan de telefoon. Heeft u een afspraak over meer dan 48 uur? Wijzig deze dan via onze website. Dit helpt ons om cliënten met spoedvragen sneller te helpen.

Heeft u vandaag of binnen 48 uur een afspraak en vragen? Bel ons gerust.
Dank voor uw begrip.