Huid & Vaten | Hilversum

Marathon 1
1213 PA
Hilversum


Openingstijden:

  • Maandag: 08.00u - 17.30u
  • Dinsdag: 08.00u - 20.00u
  • Woensdag: 08.00u - 17.30u
  • Donderdag: 08.00u - 17.30u
  • Vrijdag: 08.00u - 17.30u


Toegangstijden

Peildatum onderstaande toegangstijden: 06-06-2023

Huid en Vaten
Behandeling
Huidige toegangstijd *
Dermatologie - Algemeen
24 dagen
Dermatologie - Huidkanker (verdachte plek)
24 dagen
Proctologie
9 dagen
Vaatchirurgie
9 dagen
Dermatologie video- of telefonisch consult
2 dagen
Huid en Vaten
Behandeling
Huidige toegangstijd *
Proctologie
8 dagen
Spataderen EVLT-behandeling
14 dagen
Mohs chirurgie
6 dagen
Huidkanker
9 dagen

Bereikbaarheid

Huid & Vaten zorgpaden Hilversum:

  • Dermatologie (huidkanker en huidaandoeningen)               
  • Mohs-chirurgie
  • Spataderen
  • Proctologie (anale klachten)

Met de auto

Vanuit de richting Amsterdam of Amstersfoort A1
U rijdt richting Hilversum. Ga vervolgens de A27 op richting Utrecht.
Neem afrit 33 (Hilversum). Houd bij de stoplichten de linker rijbaan aan voor rechtdoor. Bij de volgende stoplichten slaat u linksaf het Arenapark (1) op.
Neem de eerste afslag links.

Vanuit de richting Almere of Utrecht A27
U rijdt richting Hilversum. Neem afrit 33 (Hilversum).
Houd bij de stoplichten de linker rijbaan aan voor rechtdoor.
Bij de volgende stoplichten slaat u linksaf het Arenapark (1) op.
Neem de eerste afslag links.

Parkeren

U kunt parkeren op het parkeerterrein van onze locatie Bergman Clinics | Huid & Vaten | Hilversum. Indien de parkeerplaats vol is kunt u gebruik maken van de betaalde parkeerplaatsen aan de Athene. Klik voor de routebeschijving van Bergman Clinics | Huid & Vaten | Hilversum naar de Athene hier.

Met het openbaar vervoer

Ook per openbaar vervoer is de locatie goed te bereiken. Op ca. 70 meter van het behandelcentrum is er een bushalte. Op deze halte stoppen bus 70, 101, 156, 320 en de N32. Het station van Hilversum, Amsterdam, Amersfoort en Almere zijn met deze bussen gemakkelijk te bereiken.

 

 

Vestigingen
 
Alle behandelingen
 
Bergman Clinics

Beste cliënten, i.v.m. de aangescherpte Corona-maatregelen worden van maandag 20 december t/m vrijdag 14 januari geen nieuwe afspraken voor injectable-behandelingen & huidtherapie ingepland.
Wanneer u al een afspraak hiervoor heeft in deze periode wordt u gebeld om deze in overleg te verplaatsen. De afspraken voor alle andere behandelingen gaan door. 

 

Bergman Clinics

Let op: op dit moment hebben we te maken met een telefonische storing en zijn we niet goed bereikbaar. We werken hard aan een oplossing!