Mededeling over de beschikbaarheid van onze website Sluiten

Leesbril of computerbril

Als u ouder wordt, verliest de ooglens aan flexibiliteit. Scherpstellen dichtbij gaat steeds minder goed. U kunt bijvoorbeeld het beeldscherm van uw computer of bladmuziek niet meer goed lezen, of heeft juist problemen met het lezen van een boek of de krant. Dit normale verouderingsproces heet ouderdomsverziendheid en begint ongeveer rond uw veertigste levensjaar. Veel mensen hebben op den duur een leesbril of een computerbril nodig.

Ouderdomsverziendheid (presbyopie) is goed te corrigeren. Bij een ooglaserbehandeling corrigeren we zowel voor het lezen als voor het zien in de verte. U komt hiervoor in aanmerking als u naast ouderdomsverziendheid ook last hebt van bijziendheid (slecht zicht in de verte). In andere gevallen is het implanteren van een vervangende lens een optie. Daarmee kunt u weer goed lezen en hebt u geen leesbril of computerbril meer nodig.

Geschikte behandelingen bij ouderdomsverziendheid

AfwijkingBehandeling < ca. 55 jaarBehandeling > ca. 55 jaar
Ouderdomsverziendheid
met bijziendheid
PresbyMAX-ooglaserbehandeling Lensimplantatie: vervanglens
Ouderdomsverziendheid
eventueel met andere afwijking
  Lensimplantatie: vervanglens

 

Dit is een algemeen overzicht. Aanbevolen behandelingen kunnen individueel afwijken.

Bergman Clinics

Mededeling over de beschikbaarheid van onze website
Zoals u wellicht gemerkt heeft, hebben wij onze website gisteren tijdelijk offline gehaald na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP. De benodigde beveiligingsupdates zijn inmiddels succesvol doorgevoerd.

Uit ons onderzoek zijn geen aanwijzingen naar voren gekomen dat onze systemen gecompromitteerd zijn of dat gegevens onbevoegd zijn ingezien. De veiligheid van onze systemen en de bescherming van uw persoonsgegevens hebben voor ons de hoogste prioriteit.

Onze excuses voor het ongemak dat u hiervan mogelijk heeft ervaren. Wij danken u voor uw begrip.