Mededeling over de beschikbaarheid van onze website Sluiten

Ervaringsverhaal coloscopie

H. Vis - 68 jaar –
Als bij het Bevolkingsonderzoek Darmkanker bloed in je ontlasting wordt gevonden, is er vervolgonderzoek nodig. Ik zag daar tegenop, maar kijk er, mede door de goede uitslag, met een positief gevoel op terug.


Bij het bevolkingsonderzoek afgelopen jaar werd bloed in mijn ontlasting gevonden. Ik kreeg een uitnodiging voor een intake. Ik werd door een verpleegkundige zeer vriendelijk ontvangen en zij heeft mij verteld hoe e.e.a. in zijn werk ging. Gezamenlijk hebben wij een datum uitgekozen voor een coloscopie. Ik kreeg van haar informatie mee betreffende de voorbereiding, het onderzoek en de mogelijke uitkomst.⁠ Het betrof voor mij de eerste keer en het hield mij de dagen, weken voorafgaand behoorlijk bezig. Ik was blij gezien de corona pandemie, dat alles apart van het UMC ziekenhuis, het onderzoek in Bergman Clinics werd verricht. Ik had gekozen voor een sedatie, dat heeft mede geholpen dat het onderzoek voor mij pijnloos en bijna geluidloos werd verricht. Ik dank hierbij het team van Dr. Van der Vlugt, die dat voor mij zo zorgvuldig mogelijk voor elkaar heeft gekregen. Ik kijk er, mede door de goede uitslag, met een positief gevoel op terug. Ook over de nazorg ben ik zeer tevreden. Alle door mij gestelde vragen werden professioneel beantwoord”

Bergman Clinics

Mededeling over de beschikbaarheid van onze website
Zoals u wellicht gemerkt heeft, hebben wij onze website gisteren tijdelijk offline gehaald na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP. De benodigde beveiligingsupdates zijn inmiddels succesvol doorgevoerd.

Uit ons onderzoek zijn geen aanwijzingen naar voren gekomen dat onze systemen gecompromitteerd zijn of dat gegevens onbevoegd zijn ingezien. De veiligheid van onze systemen en de bescherming van uw persoonsgegevens hebben voor ons de hoogste prioriteit.

Onze excuses voor het ongemak dat u hiervan mogelijk heeft ervaren. Wij danken u voor uw begrip.